Sexy Girl Pull up bar trening ( Pull ups , ups Chin , Wiszące Leg Podnosi ćwiczeń ) Home Workout

Sexy Girl nie omieszkał jej szkolenie na Pull up bar , Pull ups , ups Chin , Pull up Bar Ab Workout – Wiszące nogę podnosi szkolenia w barze , kiedy to nie jest ładne weathe …

Patrząc na opinie o Step Up widziałem porównań do Flashdance , Save the Last Dance For Me , i kilka innych . Treściwy opinia , że Step Up ale w moim rodzinnym mieście Voice Free Art papieru zaznaczył, żefilm miał tupet do reklamowania miał oryginalny scenariusz. Osobiście lubię myśleć o tym jak Eminem spełnia Fame . Brakowało tylko Debbie Allen robi choreografię .
Lead Channing Tatum w tym filmie jestswego rodzaju światła Eminem . Todziecko jest wychowywany w domu dziecka w Baltimore , który został złapany na włamanie iw koszu Szkołę Maryland Sztuki . Za karę dostaje zrobić usługę sprzątania w tym samej szkoły .
Channing ma pewne ruchy , choć i haki z dziewczyną z prawej strony toru, Jenna Dewan , który potrzebuje prób partnera.
Jeśli widzieliście wszystkie filmy wymienione powyżej masz całkiem dobry pomysł , co następuje . Jeślifilm jest mało oryginalna , to nie znaczy , że to jest złe . Oba przewody mają jakieś prawdziwe ruchy na parkiecie i jako Tatum niestety zauważył , dowiedział się , że taniec może być rzeczywiście jak rocket science .

Opublikowano dnia sobota, 27 Kwiecień 2013 o godz. 20:43 w kategorii Opieka. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.